Szpachlówka uniwersalna

IMG 8652

 

Dwuskładnikowa szpachla wypełniająca koloru beżowego produkowana w oparciu o wysokiej jakości żywice poliestrowe i komponenty uszlachetniające. Produkowana metodą próżniową według receptury i technologii najbardziej renomowanych firm tej branży.

 

Zastosowanie: Do wypełniania zagłębień i nierówności w metalach, laminatach poliestrowych i w betonie. Tworzy powłoki o dobrej przyczepności do zagruntowanej i niezagruntowanej powierzchni. Posiada dużą elastyczność, co stwarza możliwość stosowania na elementy podatne na drgania mechaniczne, jest odporna na temperatury w zakresie -30 do +80°C. Dobrze współpracuje z większością farb i lakierów dostępnych na rynku.
Sposób użycia: Szpachlówkę nakłada się na przeszlifowane, oczyszczone i odtłuszczone podłoże. Przed użyciem należy dodać do odmierzonej porcji szpachlówki 2-2,5% utwardzacza i dokładnie wymieszać. Czas przydatności do użycia wynosi około 5-6 minut w temperaturze 20°C. Po upływie około 20 minut powierzchnię można szlifować na sucho lub na mokro papierem ściernym najpierw grubo- a następnie drobnoziarnistym. Szpachlówki nie powinno się nakładać w temperaturze niższej niż 10°C.
Czas przechowywania: Około 12 miesięcy od daty produkcji w pomieszczeniach o temperaturze 5-18°C. Wyrób należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Pojemności: 0,25 kg, 0,50 kg, 1,90 kg
UWAGA: Należy wystrzegać się przedawkowania utwardzacza. Konsekwencją tego mogą być przebarwienia lakieru kryjącego.
Produktu wymieszanego z utwardzaczem nie wolno wlewać z powrotem do niewykorzystanej szpachlówki.